Femina Gel Australian Original

Optimální koncentrace Tea Tree Oleje v kombinaci s kyselinou hyaluronovou dělá z Femina Gel Australian Original jedinečný a účinný prostředek pro dokonalý a trvalý intimní komfort každé ženy. Pokud hledáte přírodní výrobek bez látek jako hormony, je Femina Gel Australian Original tou správnou volbou!

Femina Gel Australian Original s unikátním složením Tea Tree oleje a kyseliny hyaluronové je 100% přírodní vaginální gel pro udržení intimního komfortu ženy. Unikátní složení antiseptického Tea Tree oleje Australian Original v optimální 2,7% koncentraci a kyseliny hyaluronové omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek. Podporuje přirozené prostředí intimních partií a ulevuje od svědění, podráždění, zápachu či pocitu suché sliznice.

Femina Gel Australian Original vychází z klinických zkušeností podobných přípravků na trhu. Pro jeho větší účinnost byl jako jediný na trhu obohacen o kyselinu hyaluronovou, která napomáhá vytvořit ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání intimní partie ženy. Právě proto je nyní účinnější než v minulosti. Obohacení o kyselinu hyaluronovou se zároveň projevilo zvýšeným komfortem po aplikaci – oproti obdobným přípravkům na trhu zůstává Femina Gel Australian Original po aplikaci přesně tam, kde má. Tím je zaručena maximální účinnost přípravku.

Femina Gel Australian Original se doporučuje používat preventivně nebo při subjektivních obtížích a nepříjemných pocitech jako je pálení, svědění, pocity sucha a podráždění v intimní oblasti. Vhodné je také preventivní použití před nebo po návštěvě bazénu, sauny nebo fitness centra.

Femina Gel Australian Original se snadno a pohodlně aplikuje díky jednotlivým dávkám v tubách, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití, je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění.

Hledáte-li přírodní prostředek pro udržení intimního komfortu, zvolte Femina Gel Australian Original. 100% přírodní přípravek s optimální koncentrací Tea Tree oleje a kyseliny hyaluronové.

 

Jak užívat Femina Gel Australian Original

Doporučujeme používat preventivně nebo při subjektivních obtížích: pálení svědění, pocit sucha a podráždění v intimní oblasti. Preventivně před nebo po návštěvě bazénu, sauny, fitness apod.

Pro více informací o aplikaci Femina Gel Australian Original postupujte dle příbalového letáku.

 

Žádejte Femina Gel Australian Original ve své lékárně. Femina Gel Australian Original lze zakoupit také online:

 

Balení obsahuje: 5 tub po 5 ml gelu

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene

Upozornění: Femina Gel Australian Original nepoužívejte, pokud tuba není v samostatném originálním balení, nebo je-li obal poškozen. Při výskytu nežádoucích reakcí přerušte používání.

Doporučuje se přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do +25°C.

Výrobky s nejvyšší koncentrací Terpinen-4-ol v tea tree oleji na trhu (Femina Gel Australian Original, Australian Original Tea Tree Oil 100% v lahvičce 10 nebo 30 ml), vyrábí a na trh v České republice dodává Pharma zdraví s.r.o., specialista na výrobky z australského Tea Tree oleje nejvyšší kvality.

Žádejte ve své lékárně.

Mikrobiologicky testováno.

Před užitím Femina Gel Australian Original si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Pro kompletní informace k užití přípravků s obsahem Tea Tree Oil čtěte také: