Tea Tree Oil Australian Original a koronavirus COVID-19

Koronavirus (COVID-19) se rozšiřuje téměř do všech států světa. Doporučujeme řídit se pokyny Ministerstva zdravotnictví České republiky a dbát o zvýšenou hygienu v domácnosti, na cestách, na pracovišti a v dopravních prostředcích.

Tea Tree Oil Australian Original 100% je nezbytný pomocník každé domácnosti také při zvýšených požadavcích na hygienu a dezinfekci prostředí, ve kterém se pohybujeme.

Tea Tree Oil Australian Original 100% působí proti všem mikroorganismům, tj. proti bakteriím, virům, houbám i parazitům.

 

Jak dezinfikovat domácnost? 

  • Několikrát denně myjte ruce ve vodě s několika kapkami Tea Tree Oil Australian Original 100%.
  • Nakapejte několik kapek Tea Tree Oil Australian Original 100% do kbelíku s vodou a saponátem a použijte při úklidu na vytírání podlah, koupelen, WC a chodeb v bytě či na pracovišti.
  • Koupelnu, vanu a umyvadla myjte roztokem s pár kapkami Tea Tree Oil Australian Original 100% – omezíte výskyt bakterií v nejvíce frekventovaných místech a zamezíte šíření virů.
  • Tea Tree Oil Australian Original 100% přidejte do koupele nebo do aroma lampy – zvýšíte tak jeho antimikrobiální účinek, omezíte výskyt virů, bakterií a dezinfikujete případná drobná poranění kůže.
  • Tea Tree Oil Australian Original 100% je možno také nakapat do sklenice s vodou a použít jako kloktadlo.

Proč použít značku Tea Tree Oil Australian Original 100%?

Má nejvyšší obsah účinné látky Terpinen-4-ol (41,51 %) na českém trhu. Dováží se přímo z Austrálie a je plněný do lahviček v české chráněné dílně. Tea Tree Oil Australian Original 100% má Certifikát kvality a původu, není to čínský „fake“.

 

Tea Tree Oil Australian Original 100% od Pharma Zdraví s.r.o. je k dostání v balení v krabičce s klokanem na obalu v velikosti lahvičky 10 ml a 30 ml.

Tea Tree Oil Australian Original můžete objednat on line na e-shopu Pharma Aktiv nebo žádejte ve své lékárně.

Žádejte originál Tea Tree Oil Australian Original 100% s klokanem na krabičce.

 Farmaceutické kódy pro lékárnu jsou:

Australian Original Tea Tree Oil 100% 10ml – 3715274

 Australian Original Tea Tree Oil 100% 30ml – 3791598.