Tea Tree Oil Australian Original

Tea Tree Oil 
Australian Original

Tea Tree Oil Australian Original 100% (ten s klokanem) pochází z plantáží v severovýchodní Austrálii. Přímo tam se také extrahuje za nejpřísnějších podmínek podle mezinárodního standardu ISO 4730.

Balení obsahuje:  Tea Tree Oil Australian Original 100% 10 ml nebo 30 ml

Čistě přírodní, stoprocentní Tea Tree Oil Australian Original 100% nejvyšší kvality je známý především pro své antiseptické, antibakteriální a antimykotické účinky. Příznivé vlastnosti Tea Tree oleje dobře znali a používali již australští domorodí obyvatelé.

Tea Tree Oil Australian Original 100% je šetrný k pokožce a přitom velmi účinný. Jeho univerzálnost umožňuje používat Tea Tree Oil Australian Original 100% pro širokou škálu akutních potíží. Odpovědí na každodenní používání zředěného oleje Tea Tree Oil Australian Original 100%, jediného s obsahem 41,51% Terpinen-4-ol na trhu, je zdravá pokožka v dobré kondici.

Tea Tree Oil Australian Original 100% je čistě přírodní, šetrný k pokožce a vhodný pro celou rodinu. Jeho silné antiseptické, antibakteriální a antimykotické účinky a zároveň ohleduplnost a bezpečí pro pokožku celé rodiny dělají z jedinečného přírodního Tea Tree Oil Australian Original 100% nezbytného pomocníka do každé domácí lékárničky, zavazadla na cesty i do kabelky.

Tea Tree Oil Australian Original 100% je olej extrahovaný z listů čajovníku australského (Melaleuca Alternifolia) nejvyšší účinné kvality. Aplikovat ho můžeme obvykle ředěný na postižené místo, nebo ho přidávat do lázně či jako doplněk do dalších produktů.

Pouze Tea Tree Oil Australian Original 100%, od společnosti Pharma zdraví s.r.o., obsahuje nejvyšší množství účinné látky tj 41,51% Terpinen-4-ol. To zvyšuje jeho příznivé vlastnosti. Ještě účinněji omezuje výskyt bakterií a plísní, zklidňuje pokožku a dezinfikuje drobné ranky a poranění kůže.

 

Užití Tea Tree Oil Australian Original 100%

Stačí pár kapek a Tea Tree Oil Australian Original 100% poskytne v naléhavých situacích účinnou první pomoc, při pravidelném používání dlouhodobě prospívá a zlepšuje kvalitu pokožky.

Tea Tree Oil Australian Original 100% lze použít jako antiseptikum na oděrky a drobná poranění. Na akné, vřídky a pupínky. Dezinfikuje ranku po kousnutí hmyzem, pomůže zbavit vší, hnid a strupů. Malé množství Tea Tree Oil Australian Original 100% lze nanášet ředěný na drobné vřídky a poranění.

Tea Tree Oil Australian Original 100% lze přidávat do koupele na zklidnění svědivé pokožky hlavy i celého těla. Přírodní antibakteriální, antimykotické a antiseptické vlastnosti oleje příznivě ovlivňují čistotu pleti a udržují ji v kondici.

Tea Tree Oil Australian Original 100% lze použít také jako ústní vodu (přidáním několika kapek do vody) pro svěží dech. Účinný je také při nadměrném pocení nohou, při nachlazení, svalové únavě, stresu i jako pomocník v domácnosti. 

 

Aplikace Tea Tree Oil Australian Original 100%

Pro okamžitou úlevu aplikujte pár kapek Tea Tree Oil Australian Original 100% jako antiseptikum na drobné řezné rány, ranky po kousnutí hmyzem, opary a podobné.

Pravidelná každodenní aplikace Tea Tree Oil Australian Original 100% (například přidáním do koupele), obnovuje přirozené bakteriální prostředí pokožky, brání vzniku bakteriálních infekcí a zklidňuje ji. Udržuje pokožku zdravou a pomáhá od nejrůznějších kožních problémů.

Díky vysoké účinnosti koncentrovaného oleje Tea Tree Oil Australian Original 100% stačí k dosažení pozitivního výsledku aplikovat vždy jen pár kapek oleje.

Náš čistě přírodní stoprocentní Tea Tree Oil Australian Original 100% od Pharma zdraví s.r.o. je nyní díky 41,51% Terpinen-4-ol ještě účinnější. Je vhodný pro celou rodinu, působí preventivně. Lze aplikovat každý den.

Tea Tree Oil Australian Original 100% od Pharma Zdraví s.r.o. je k dostání v balení 10 a 30 ml.

Žádejte ve své lékárně.

Tea Tree Oil Australian Original 100% s nejvyšší koncentrací (41,51%) účinné látky Terpinen-4-ol na trhu v lahvičce o objemu 10 nebo 30 ml vyrábí Pharma zdraví s.r.o., specialista na výrobky z australského Tea Tree oleje nejvyšší kvality.

Čtěte pečlivě informace na obalu nebo v příbalovém letáku.

 

Žádejte Tea Tree Oil Australian Original 100% ve své lékárně. Tea Tree Australian Original 100% lze zakoupit také online na:

 

Před užitím Tea Tree Oil Australian Original 100% si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Pro další informace k užití Tea Tree Oil čtěte také: